המיזמים המצליחים באירופה

כולם כבר יודעים כי ישראל הינה בין המעצמות הגדולות ביותר של ייצוא סטארט אפים ורעיונות גאוניים לחו"ל. בין המיזמים המשמעותיים והמהפכניים ביותר בעולם כולו הומצאו ונהגו בישראל, כשהם נמכרים במיליארדים בשוק האירופאי והאמריקאי, משאירים את ממציאיהם עם סכומי ענק ופנאי לסטארט אפ הבא. בין היזמים היוצר מצליחים בשנים האחרונות ניתן למצוא את גיא גלבויז ואחרים.כדי לעשות קצת סדר בבלאגן, אפשר לדרג את הסטארט אפים האירופאים המצליחים ביותר בכל הזמנים.

Wix 

וויקס הינה פלטפורמה נוחה ואהובה ליצירת אתרים. אם בעבר היה הכרח לפנות אל חברות הפרסום ובניית האתרים השונות על מנת להקים אתר מקצועי תוך השקעה של כמה אלפי שקלים לכל הפחות הרי שכיום יכול כל אדם מן השורה לבנות לעצמו אתר מרשים ייצוי בהחללט גם מבלי לדעת כלום במחשב או בעיצוב. וויקס הינה בין הפלטפורמה האהובה ביותר מבין רבות אחרות המשמשות לאותה מטרה.

Any.do

Any.do הינה אפליקציה גאונית המאפשרת לסנכרן בקלות וללא כל מאמץ את המטלות המסומנות במחשב עם אלו שכתובות ביומן ובפלאפון. היתרונות של Any.do הינם בהיותה זמינה למכשירי סלולרי רבים, קלות התפעול שלה והיותה מותאמת לצרכים האנושיים הייחודיים של המשתמש בו. מדובר באחת התוכנות האינטואיטיביות והמוצלחות ביותר שקיימות.

Waze 

Waze הינה בין היישומים המצליחים ברחבי העולם כולו. לא מזמן נמכרה האפליקציה לחברה בינלאומית, היא גוגל. עצם הרכישה מעידה על הצלחתה של האפליקציה ברחבי העולם כולו. ה- Waze מאפשרת לנהג לדעת היכן הוא נמצא בכל רגע נתון, לדווח על פקקי תנועה, לבדוק איך מגיעים בדיוק למקומות החשובים ביותר והדרושים לנהג, לבדוק היכן ניתן למצוא תחנות דלק, מסעדות איכותיות ואפילו חברים. האפליקציה המצטיינת של Waze מאפשרת להתכתב בין המשתמשים ולהחליף חוויות.

MyHeritage

MyHeritage מאפשרת לדעת את העץ המשפחתי ואת מקורו. מדובר באחד המיזמים המשמעותיים ביותר שנעשו באמצעות האינטרנט. MyHeritage מעניקה הרבה יותר מאפשרות של חקר המשפחה בלבד אלא מעניקה גם שירותים גנאולוגיים למשתמשים.

Fiverr

Fiverr היא פלטפורמה עסקית המאפשרת לפרילנסרים מרחבי העולם כולו להצציע עבודות החל מ-5%. מדובר באחת האפשרויות האהובות על רבים בשל מגוון בעלי המקצוע המציעים את שירותיהם באתר.

לסיכום, ניתן לומר כי ישנן לא מעט אפליקציות אשר שינו את חיינו מקצה אל קצה. השימוש בכל אחת מהאפליקציות הינו חינמי ומעצים את חווית הכפר הגלובלי.